Bestuur

Het hoogste orgaan van WWSV is haar Algemene Vergadering.
WWSV wordt geleid door een Raad van Bestuur, waarvan de leden over een mandaat van vier jaar beschikken.

De Raad van Bestuur verkiest onder haar leden een Voorzitter, een Vice-Voorzitter, een Secretaris-Generaal en een Penningmeester.
De Raad van Bestuur stelt de commissies samen en duidt de afgevaardigden aan die WWSV bij verschillende organisaties vertegenwoordigen.
De Raad van Bestuur stelt een Algemeen Directeur aan.

Continuïteit van de Raad van Bestuur

Om de continuïteit binnen de raad van bestuur te garanderen wordt er na de uitwerking van de
overgangsperiode van 2 jaar na de fusie, dus vanaf de algemene jaarvergadering van 2019, een
gefaseerd rooster van ontslag en benoeming van bestuursfuncties toegepast.
Algemene vergadering 2019: verkiezing van alle bestuurders
Algemene vergadering 2020: verkiezing van de Secretaris-Generaal en één bestuurder
Algemene vergadering 2021: verkiezing van de Penningmeester, één Ondervoorzitter en één bestuurder
Algemene vergadering 2022: verkiezing van drie bestuurders
Algemene vergadering 2023: verkiezing van de Voorzitter, één Ondervoorzitter en één bestuurder

Vanaf 2024 herhaalt dit 4-jarig rooster zich. Dit rooster kan te allen tijde worden bijgestuurd in functie
van tussentijdse wijzigingen in de samenstelling van de Raad van Bestuur.
Het is de uitsluitende bevoegdheid van de Algemene Vergadering om bestuurders te benoemen.
Daarbij dient er echter te allen tijde naar gestreefd te worden dat maximum de helft van de bestuurders
gelijktijdig vervangen worden.

Bart Van Hooreweghe
  • Voorzitter WWSV
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
  • Mandaat VYF voor fusie: 18/03/2008 - 31/12/2016
Carl Sabbe
  • Secretaris-Generaal WWSV
  • Voorzitter Belgian IRC Owners Association (BELIRC)
  • Bedrijfsleider SAVACO NV
  • Teamleider Alegria Racing Team (IRC)
  • VYF voor fusie 22/03/14 - 31/12/2016
Peter Van den Bossche
  • Penningmeester WWSV
  • Licentiaat Management
  • Afgevaardigd Bestuurder
  • Ex-voorzitter Belgian Sailing
  • International Race Officer
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
  • Mandaat VYF voor fusie: 05/03/2005 - 31/12/2016
Bruno De Wannemaeker
  • Bestuurder WWSV
  • Licentiaat LO en Motorische revalidatie en kinesitherapie
  • Manager Topsporthal Gent
  • Vice-President International Funboard Class Association (IFCA)
  • Vice-President IKA
  • World Sailing member: World Sailing IMSC & EC, IJ, IRO & IM
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
  • Mandaat VYF voor fusie: 20/03/2004 - 31/12/2016
Ewald Deloof
  • Bestuurder WWSV
  • Manager Anemos beachclub
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
  • Mandaat VVW Recrea voor fusie: 07/10/2002 - 31/12/2016
Sven Fransen
  • Bestuurder WWSV
  • Manager Surfclub Windekind
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
  • Mandaat VYF voor fusie: 21/03/2015 - 31/12/2016
Jan Ingelbeen
  • Bestuurder WWSV
  • General Manager
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
Bart Plasschaert
  • Bestuurder WWSV
  • Leerkracht aardrijkskunde
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019
Christoph Poignie
  • Bestuurder WWSV
  • Manager van de O'Neill Beachclub
  • Mandaat Fusiefederatie: 26/03/18 - AV 2019
Alain Lescrauwaet
  • Algemeen Directeur WWSV
Stefaan Vermast
  • Bestuurder WWSV
  • Mandaat Fusiefederatie: 01/01/2017 - AV 2019